odyn_owl: (books)
[personal profile] odyn_owl
Трапилася нещодавно зустріч з сучасним західним комуністом, ідейним. Звичайно він не схожий на місцевих піонерів чи партапарат, але...
Якщо відверто, то розмова мене в більшості дратувала. Ну не можу я спокійно слухати, про те що в "сесерії" було добре. Жив я там. Не довго але жив, батьки все життя, а дідів з бабцями так тих взагалі переламували на штиб совіцької країни, переламували грубо та боляче. Хоча у відповідь почув досить цікаву маніпуляцію, про те що я не жив в Нью-Йорку, а там було дуууууже погано в той же час, тому порівнювати не можу.
Найбільше вразив один факт. Дякуючи СССРу західні ліваки могли тиснути на свої уряди, вибивати всякі смачні шняжки для замученого німецького пролетаріату. При цьому вони на рівні релігії вірять, що тут пролетаріат жив ок. Ну якщо ви не згідні, то дивіться про нещасний Нью-Йорк і нема чого вам порівнювати.
Взагалі розмова якось часто провалювалася в дуже емоційне захищання нещасних негрів, сімейне насильство і інші гостро соціальні теми, які не дають спокою комуністам. Цікава мантра про "інший шлях".
При тому тема економічної системи не піднімалася, залишилось незрозумілим як саме мають створюватися матеріальні блага і успішний досвід ідей чучхе не згадувався. Взагалі увага молодого революціонера була прикута до країн третього світу - Латинська Америка, Азія, Африка. Чому Європа не є плацдармом класової боротьби не зрозуміло. Або ж там нема справжнього пролетаріату, або пролетаріату не потрібні справжні комуністи.
Питання ж що є пролетаріатом в сучасних умовах відкрите. Ну і звичайно глашатаєм їхніх потреб виступає людина, яка вже давно відійшла від цього класу, якщо взагалі якось належала цьому класу. Метросексуал з гарною освітою і доходом, який дозволяє подорожувати по світу, з однієї сторони і знебожені негри з іншої.
Відмітив, що ідеї "привида, що бродить по Європі" заражають людей любов'ю до прекрасного, от наш Пєтя з годинниками по ціні, як річна(і) зарплати бригади шахтарів, що їхні з всякими брендовими аксесуарами. При цьому за які гроші живуть люди не зрозуміло. Хоча це суто мій пунктик, розуміти за що людина живе. Не факт що то чесна справа, чи почесна, тим не менш ти знаєш хто перед тобою.
Закінчити хочеться позитивним, спільним, що не викликає заперечень F*ck EU!

F*ck EU!

Date: 2014-08-10 04:49 pm (UTC)
gvynt: (Default)
From: [personal profile] gvynt
Не треба ідеалізувати Європу, не буде і таких палких розчарувань.
У ЄС є свої переваги, є недоліки. Переваги треба використовувати, недоліків уникати - і не втрачати здорового глузду, як часто робить Європа. А щоразу, коли українці розчаровано кажуть "F*ck EU!", десь далеко у Кремлі хуйло задоволено потирає рученята
Edited Date: 2014-08-10 04:50 pm (UTC)

Re: F*ck EU!

Date: 2014-08-10 05:01 pm (UTC)
kerbasi: (Default)
From: [personal profile] kerbasi
Та нічого воно задоволено не потирає. Воно не ЄС боїться, а американоцентричності зовнішньої і оборонної політики України. Тільки воно дурне, не розуміє, що наших антиамериканських та панславістських телепнів, з яких україносвідома частину суспільства складається майже повністю, його політика тільки й змушує розстатися з ілюзіями та просто кинутися в обійми США.

Date: 2014-08-10 05:02 pm (UTC)
kerbasi: (Default)
From: [personal profile] kerbasi
Так, західні коммі - нестерпне видовище для тих, хто "переваги" совка відчув на своїй шкірі.

Date: 2014-08-10 05:41 pm (UTC)
kerbasi: (Default)
From: [personal profile] kerbasi
Я більше з виробничою публікою спілкуюся. Вони схожі на наших з маленьких міст, тобто плекають теорії змови різного розливу. Коммі - це більше гуманітарії та політичні науки. Я з такими перетинався у 90-ті, але потвм вже рідко. Ще є креакли - антиглобалісти-анархісти. Останнім часом я їх ненавиджу навіть більше, ніж коммі.

Date: 2014-08-10 06:37 pm (UTC)
From: [personal profile] o_teren
"Дякуючи СССРу західні ліваки могли тиснути на свої уряди"
Досить розповсюджений погляд, і, здається, не далекий від правди: лякалом СССР був дуже непоганим.

"а там було дуууууже погано в той же час, тому порівнювати не можу."
Так то воно так, тільки чогось не видно в нас було черг з обездолених американських пролетарів. Ото хіба один Познер і перебрався, але ж який з нього пролетар. :)

Date: 2014-08-11 09:35 am (UTC)
From: [personal profile] o_teren
Думаю, з цим нічого не поробиш: якщо десь сталась якась гидота, то деінде нею хтось скористається. Це виглядає негарно й цинічно, але, що є то є.

May 2015

S M T W T F S
     1 2
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 24th, 2017 07:22 pm
Powered by Dreamwidth Studios