odyn_owl: (brain)
[personal profile] odyn_owl
За останній час була можливість подорожувати кількома країнами. Зокрема в основному увага була на великі міста. Країна, і відповідно столиці різні, одні колишній СРСР -Стамбул, Тбілісі, Єреван, Прага, Барселона, Амстердам та Стокгольм.


Взагалі перше на що змушений звертати увагу при прибутті - це громадський транспорт і взагалі зручність орієнтування та переміщення в місті.
На аналітичний оглядне не претендую, швидше спорадичні думки та емоції.

І так були відмічені такі види транспорту:
-Потяги,метро
-Автобуси
-Трамваї
-Водний транспорт
-Велосипеди

Перше на нащо звернулась увага - це точність і чітке дотримання розкладу руху.
Наприклад, в Празі на кожній автобусній зупинці висить ламінований розклад маршрутів автобусів, які зупиняються на цій зупинці, розклад трьох видів- будний день, вихідні і святкові. Прості листки, немає модних електронних табло, але розклад є, на якому зазначені всі автобусні зупинки - попередні і наступні з часом прибуття. Дуже зручно, коли ти новачок і знаєш номер маршруту, але не знаєш в який бік тобі потрібно. Також кожен автобус обладнаний електронним таблом, в якому висвітлюються назви зупинок, як слідуючою так і наступної. Плюс звукове оголошення, але як для не носія мови, важче вловити назву. Двері відкриваються тільки при натисканні кнопки. Кнопку, як українець, оцінив- після наших зим, коли кілька хвилин сидиш в маршрутці, в яку елегантно залітає сніг і ніхто не «заходить-виходить», але зупинка. Автобуси тільки великі, або ще й з додатковими «гармошками». Обладнані місцями для інвалідів, перевезення велосипедів чи собак. Наповнених по українських мірках звісно немає.
Особисто в мене був культурний шок, коли виходиш з метро ніч,десь вже по 12-ій, ніде нікого нема, хоча й по розкладу має бути автобус - але ж який дурний шофер буде гнати порожній автобус думає українець, а ні- автобус рівно за графіком є.Їде він практично порожній, зупинки оголошуються, на світлофорах стає, хоча ніч і місто порожнє.
На противагу чешським, близькі до українських реалій- це Тбілісі і Єреван. В Тбілісі відчуваються кроки в напрямку до створення системи, електронні картки для оплати є, а от Єреван- це погіршений український варіант, маленькі бусики забиті нереально, підписи тільки місцевим алфавітом, про графік мова взагалі не йде, як і про зручну систему оплати. Великим автобусом вважається наш «Богдан». Слід відмітити, що в Єревані дешеве таксі і таксомотрів багато. Виграш від заміни автобусів на таксі для транспортної системи міста сумнівний - кількість автомобілів збільшується в рази.


Метро та потяги.
Ці два види транспорту, не даремно ідуть одним пунктом, тому що їх комбінують в одну систему. Станція приміських електричок та потягів і станція метро- це або взагалі одна і таж підземна станція, з переходами, або формально це дві станції, але теж зручним переходом, з пішохідними лентами. В Барселоні взагалі всі потяги завдені під землю, їдеш на метро, а на сусідніх коліях стоїть швидкий потяг на Париж. Великі та помпезні вокзали існують, але радше, як діючі музеї. Естаччіо де Франка, наприклад, з височезними стелями, весь в оздобах, гігантські зали, критий перон, проте вештаються там в основному туристи, щоб сфотографуватись з воказлом, пасажирів дуже мало, автомат щоб активувати білет взагалі один і в закапелку, який ще треба пошукати. Білети однотипні, тобто з білетом з приміської електрички можна пересісти на метро. Взагалі білетів які не попадають в єдину систему білетів одиниці, наприклад білет на канатку до Монсерату, яку обслуговує якась історична фірма.
В Амстердамі потягом можна виїхати прямо з аеропорта Шіпфол, підземна станція.В Стокгольмському аеропорту теж, але там більш заплутано. Існує або спеціальний Орланда експресс, або додаткова плата за перехід, хоча можна автобусом, без додаткової платні, але трохи довше. В Барселоні звичайне метро, тільки білет на правильну зону купити.
Взагалі тенденції до зменшення краси та помпезності, але збільшення утилітарності і кількості. Станції не прикрашають колонами та мармурами, кабелі не заховані, тільки акуртано закріплені і тд. Проте в метро та потягах всюди електронні табло, як на перонах так і у вагонах, з розкладом і маршутами та схемами.
Вагони обладнанні місцями для перевезення велосипедів і колясок, як дитячих та і інвалідних. На станціях передбачені ліфти. В пражському метро недуже багато сидячих місьц, відповідно у вагоні більше простору і менше шансів для тисняви.

Про трамваї. Хотілося б відзначити вміння цінувати і використовувати свою історію. Ностальгічний трамвай Стамбула став візитівкою. В Стокгольмі у вихідні їздить ціла підбірка історчиних трамваїв - від самого ностальгічного до все більш сучасних. Так, це більше атракція ніж прагматичний сучасний транспорт, проте спеціалізованих білетів не треба, частина системи не дорожча ніж звичайний трамвай.

Білети або по зонах, по віддаленості від центру (Барселона, Стокгольм), або по часу - на півгодини чи півтори (Прага). Білет діє на всі види транспорту, безкоштовні пересадки.

Орендовані велосипеди теж можуть бути частиною громадської транспортної системи. Успішний приклад демонструє Барселона. Де купується спеціальна річна картка (тільки для громадян, на жаль), ціна картки невисока.По всьому місту є парковки, де можна взяти чи здати орендований велосипед. Якщо ти вкладаєшся в півгодини додаткова плата не знімається, якщо більше - доплачуєш або взагалі штрафуєшся, якщо значно довше. При втраті велосипеда штраф і блокування картки. Якщо велосипед треба на довший час то можна, зробити проміжну зупинку - здати і через 10 хвилин взяти знову. Технічний стан велосипедів регулярно перевіряється, також через інтернет чи на парковках можна глянути про кількість велосипедів і вільних місць на парковках,в результаті можна зручно спланувати свій маршрут.

Про оплату. Різний транспорт об’єднаний в одну транспортну систему, з однотипною системою білетів. Для постійного користування можна придбати картки, також існує можливість купити білет через телефон - приходить смс з кодом. Кас де продають люди-касири є мало, на більшості станцій є автомати. Система контролю не надто агресивна в більшості випадків, орієнтована на законослухняність пасажирів. Особливо на окраїнах - турнікетів нема, тільки автомати для продажу чи активації білету. В Іспанії зустрічали станції і без автоматів і без кас, тоді можна було купити квиток в кондуктора вже у вагоні. За безбілетний проїзд штрафи відчутні. На станціях та вагонах часто можна побачити полціянтів. В Іспанії в електричці з кондуктором у вагоні співпрацює кілька крепких поліціянтів, з якими не посперечаєшся.
В Стокгольмі для туристів існує Travel card і Stockholm card, перша дозволяє їздити всіма виду транспорту, в другій до транспорту додається можливість відвідувати практично всі музеї. Дуже зручно, щоб не ламати голову над тим який саме квиток треба що б вештатись містом. В Стамбулі Istanbulcard і автомати в якому можна побачити баланс і поповнити.

Дя водного транспорту в Стокгольмі потрібно додаткові квитки, за виключенням одного короткого маршруту який входить в Travelcard i Stockholmcard. В Стамбулі ж є багато маршрутів, по яких можна кататись по Istanbulcard, такі собі водні автобуси якими багато турків їдуть на роботу.

В цілому громадський транспорт утворює єдину систему. Зв’язану в одне ціле:
-строге дотримання графіку.
-однотипна і зручна система оплати;
-зручні пересадки, як на транспорт одного типу, так і різного (5-и хвилинна пересадка метро-автобус, наприклад), причому в більшості випадків для пересадки не потрібно нового білету;
-інформативність за допомогою розкладів, графіків, табло і інтернет сайтів, де можна скласти різні можливі маршрути добирання з пункту А в пункту Б з усіма пересадками, часом і ціною кожного варіанту.
-комфорт транспорту. Однотипні автобуси та вагони, де дотриманий як стандарти комфорту та безпеки, так і оформлення. Наприклад, різні типи автобусів Стокгольмі різного кольору- червоні чи сині ззовні.

Україні є в кого вчитись і до чого прагнути, головне бажання. Пора припиняти з однобічним шанатажем перевізників, які не прозоро визначають ціни на проїзд. При цьому проконтролювати їх прибутки не можливо, відповідно і отримати з них реальні податки. Функціонування транспорту є візитівка ефективності роботи влади.

May 2015

S M T W T F S
     1 2
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 24th, 2017 07:25 pm
Powered by Dreamwidth Studios